drobná zkušenost s online shopem www.highinthesky.cz.….nové řádky přidávám dole. Zatím jsem s nákupy po internetu měl jen ty nejlepší zkušenosti, zde to je asi bude jinak.

17.3. 2011 – objevil jsem na strákách highinthesky.cz simulator ASA OnTop za 2980 kc – tj. za cenu, která víceméně odpovídá dolarové ceně. Hurá. Posílám dotaz na dostupnost. Odpověď: “Dobré odpoledne,
>během příštího týdne tento simulátor můžete mít doma. Pokud máte zájem,
>prosím však o objednávku obratem.
>Děkuji!
>Se srdečným pozdravem
>Martin

18.3. – objednal jsem.

23.3 – dotazuji se emailem.  Odpověď “Dobré odpoledne, Děkuji za zprávu a omlouvám se, že jsme simulátor nemohli zaslat obratem.Další zboží ASA je právě na cestě k nám. Očekáváme dodávku a naskladnění položek ASA včetně tohoto simulátoru koncem tohoto týdne. Nejpozději počátkem příštího týdne byste měl mít simulátor doma.”

29.3 – opět se ptám emailem. Tentokrát odpověd nedostávám

30.3. přijde mi automaticky generovaná odpověď, že “nebyla v době přijetí Vaší objednávky skladem (byla vyprodána), nebo produkt ještě oficiálně nebyl vydán vydavatelem a očekáváme zboží na sklad v nejbližší možné době. Jakmile zboží obdržíme od dodavatele, ihned poté Vám bude zásilka expedována na Vaši adresu.”

31.3 – ptám se emailem na nový termín dodání. Odpověď téměř obratem: “Dobré odpoledne, ON TOP byl bohužel vyprodán, sortiment ASA očekáváme opět na skladě příští týden (chybějící položky). Pokud můžete vyčkat, rádi Vám titul dodáme Během příštího týdne.”

9.4 – ptám se emailem “jak to vypada, existuje realna sance na dodavku nebo se mam poohlidnout jinde ?”

12.4 – volám na uvedené mobilní číslo. nikdo nebere, nevolá zpátky

13.4  – opět volám. Tentokrát dostávám ujištění, že by zboží mělo být na cestě a že mi v pondělí (tj.  18.4)  určitě zavolá, kdy přesně to bude

13.4 – opět automaticky generovaný email.

18.4-  nikdo nevolá

19.4 – nikdo nevolá

26.4 – odeslal jsem další email, opět se ptám, jestli jsou schopni požadovaný produkt dodat.

27.4. – odeslal jsem další emailový dotaz, pokusil jsem se zavolat telefonem. Bez odpovědi. OnTop je stále inzerován na webu, dokonce jako novinka.

28.4 – další automaticky generovaný email.

4.5 – další automatický email

5.5-  zeptal jsem se emailem, bez odpovědi

x.5- dovolal jsem se tam, ale pan Krouza je zaneprázdněn, ale určitě mi zavolá.

19.5 – nikdo nevolá, tak volám já. Pan Krouza je zaskočen, že mi stále nebylo dodáno, na emaily neodpovídal, protože mají problémy s emailovým serverem. Ale prověří stav a určitě mi zavolá

22.5 – asi stále prověřuje.

28.5 – to prověřování trvá nějak dlouho, připoměl jsem se emailem.

1.6 – tak jsem zavolal a dozvěděl jsem se, že ASA to sice nedodala, ale že mi zajistili dodávku z Německa a že je na cestě. Příští týden to budu mít, určitě mi zavolají, až to přijde.

14.6. – tak zatím nikdo nevolá….

28.6 – tak jsem zavolal já a na přímo položený dotaz jsem se dozvěděl, že nejsou schopni zboží dodat.  Hm, tak proč mi bylo 3 měsíce tvrzeno, že je zboží na cestě a určitě bude dodáno příští týden? hold dobrý oddíl, příště se jistě obrátím sem….howgh