Inteco

Společnost Inteco byla založena Ing. Jiřím Valným v roce 1990. Její aktivity byly rozkročeny napříč leteckém průmyslem – od ultralehkých letadel přes větroně až po generální opravu proudového L-29 Delfín. Přiložený materiál byl dle optimistického laděni pravděpodobně materiálem pro možné investory, ale i tak poskytuje dobrý průřez aktivitami firmy Inteco s.r.o. 

Děkuji paní Sedlářové a archivu Leteckého muzea v Kunovicích za poskytnuté informace.

Zimní školení 2024

Stejně jako v minulých letech, i v roce 2024 jsme na AirGuru.cz připravili zimní (nebo někde se říká jarní) školení. Novinky ve vzdušném prostoru a předpisech, připomenutí toho, co běžně jako piloti zapomínáme a předpisem L-13 požadovaný každoroční povinný rozbor nehod. Není to nahraná přednáška, není to webinář domluvený na určitý čas, je to e-learning, který si můžete kdykoliv pustit a kdykoliv zastavit, funguje pochopitelně také na mobilních zařízeních. Na konci čeká kvíz pro ověření znalostí a nálepka do zápisníku.

Naprostá většina ohlasů je maximálně pozitivních a potvrzují, že školení nemusí být jenom nudné dopoledne na učebně. Jeden pilot se nám dokonce přiznal, že celé školení s ním absolvoval i nepilot - protože ho to prostě zajímalo. 

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

s emaily neobchoduji, nikomu nedám ani neprodám, maily posílám přibližně jednou za týden. Podmínky ochrany osobních údajů.

Dík, zapsáno.