Brněnské letecké Meetup

V rámci projektu AirGuru jsme začali pořádat setkání pilotů a příznivců letadel. Adam měl přednášku na téma frazeologie, já jsem se podíval na předletovou přípravu. A pochopitelně zůstal i prostor na pokec mezi účastníky. Další info na stránkách AirGuru.cz

Fotografie z prvního v listopadu 2023 pořídil Jan Dolenský. diky moc. Druhý meetup proběhl stejně úspěšně 27. ledna 2024 

Další bude 28. června 2024 a bude přednáška Adam Jandory o vyplňování letového plánu

Zimní školení 2024

Stejně jako v minulých letech, i v roce 2024 jsme na AirGuru.cz připravili zimní (nebo někde se říká jarní) školení. Novinky ve vzdušném prostoru a předpisech, připomenutí toho, co běžně jako piloti zapomínáme a předpisem L-13 požadovaný každoroční povinný rozbor nehod. Není to nahraná přednáška, není to webinář domluvený na určitý čas, je to e-learning, který si můžete kdykoliv pustit a kdykoliv zastavit, funguje pochopitelně také na mobilních zařízeních. Na konci čeká kvíz pro ověření znalostí a nálepka do zápisníku.

Naprostá většina ohlasů je maximálně pozitivních a potvrzují, že školení nemusí být jenom nudné dopoledne na učebně. Jeden pilot se nám dokonce přiznal, že celé školení s ním absolvoval i nepilot - protože ho to prostě zajímalo. 

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

s emaily neobchoduji, nikomu nedám ani neprodám, maily posílám přibližně jednou za týden. Podmínky ochrany osobních údajů.

Dík, zapsáno.