Objednávka počasí

Po vyplnění odešlete objednávku kliknutím na tlačítko Odeslat

Objednávka počasí na den:   

Počasí objednávám na:

let motorového letadla na okruhu

let motorového letadla místní

let motorového přespolní

let větroně po okruhu

let větroně místní

let větroně přespolní

Jiné letecké účely

Jiné neletecké účely

 

Plánovaná trať letu:

Letiště vzletu:       Otočné body:     Letiště přistání:   

Dohlednost:

Oblačnost:

Základy:       Pokrytí oblohy:   

Maximální denní teplota:

  (°C)

Konvekce

Ano   Ne   Co prosím?

Vítr:

Směr:      Rychlost:   

Bouřky:

Ano   Ne

Námraza:

Ano   Ne

Jiné zvláštní povětrnostní jevy:  

Skutečný účel objednávky počasí

Zaletět si    Nemuset nikam letět a vymluvit se na počasí

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz vstupu s otevřeným ohněm. Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Letová příručka musí být umístěna na palubě letadla. Uvedené časové údaje (např. hrací doba nebo aktuální skóre) jsou pouze orientační. Společnost neručí za jejich správnost. Dolové území, vstup zakázán! V případě, kdy vznikne důvodné podezření, že Účastník, jako jednotlivec, nebo jako člen skupiny, zneužije nebo se pokusí zneužít bonusovou akci, vyhrazuje si společnost právo dle svého uvážení zrušit bonus přidělený Účastníkovi. Přestat kouřit znamená snížit riziko vzniku smrtelných onemocnění srdce a plic. Při odstavení zajistit klínem. WC sa nesmie používať, pokial´ je vlak ve stanici. Nevstupujte do prostoru pod zavěšené břemeno. Objekt střežen hlídacím psem. Germicidní lampa zdroj nebezpečného UVC záření. Fakt jste to dočeli až sem?

Zimní školení 2024

Stejně jako v minulých letech, i v roce 2024 jsme na AirGuru.cz připravili zimní (nebo někde se říká jarní) školení. Novinky ve vzdušném prostoru a předpisech, připomenutí toho, co běžně jako piloti zapomínáme a předpisem L-13 požadovaný každoroční povinný rozbor nehod. Není to nahraná přednáška, není to webinář domluvený na určitý čas, je to e-learning, který si můžete kdykoliv pustit a kdykoliv zastavit, funguje pochopitelně také na mobilních zařízeních. Na konci čeká kvíz pro ověření znalostí a nálepka do zápisníku.

Toto školení děláme již několik let a a máme také variantu pro kluby/letecké školy/jiné organizace. Cena pro jednoho pilota v tomto případě vychází zásadně míň než běžná prodejní cena 990 Kč, k zakoupení na stránkách AirGuru.cz.

Naprostá většina ohlasů je maximálně pozitivních a potvrzují, že školení nemusí být jenom nudné dopoledne na učebně. Jeden pilot se nám dokonce přiznal, že celé školení s ním absolvoval i nepilot - protože ho to prostě zajímalo. 

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

s emaily neobchoduji, nikomu nedám ani neprodám, maily posílám přibližně jednou za týden. Podmínky ochrany osobních údajů.

Dík, zapsáno.