Objednávka počasí

Po vyplnění odešlete objednávku kliknutím na tlačítko Odeslat

Objednávka počasí na den:   

Počasí objednávám na:

let motorového letadla na okruhu

let motorového letadla místní

let motorového přespolní

let větroně po okruhu

let větroně místní

let větroně přespolní

Jiné letecké účely

Jiné neletecké účely

 

Plánovaná trať letu:

Letiště vzletu:       Otočné body:     Letiště přistání:   

Dohlednost:

Oblačnost:

Základy:       Pokrytí oblohy:   

Maximální denní teplota:

  (°C)

Konvekce

Ano   Ne   Co prosím?

Vítr:

Směr:      Rychlost:   

Bouřky:

Ano   Ne

Námraza:

Ano   Ne

Jiné zvláštní povětrnostní jevy:  

Skutečný účel objednávky počasí

Zaletět si    Nemuset nikam letět a vymluvit se na počasí

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz vstupu s otevřeným ohněm. Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Letová příručka musí být umístěna na palubě letadla. Uvedené časové údaje (např. hrací doba nebo aktuální skóre) jsou pouze orientační. Společnost neručí za jejich správnost. Dolové území, vstup zakázán! V případě, kdy vznikne důvodné podezření, že Účastník, jako jednotlivec, nebo jako člen skupiny, zneužije nebo se pokusí zneužít bonusovou akci, vyhrazuje si společnost právo dle svého uvážení zrušit bonus přidělený Účastníkovi. Přestat kouřit znamená snížit riziko vzniku smrtelných onemocnění srdce a plic. Při odstavení zajistit klínem. WC sa nesmie používať, pokial´ je vlak ve stanici. Nevstupujte do prostoru pod zavěšené břemeno. Objekt střežen hlídacím psem. Germicidní lampa zdroj nebezpečného UVC záření. Fakt jste to dočeli až sem?

Zimní školení 2024? Ano bude. 

Stejně jako v minulých letech i tuto zimu budeme připravovat pravidelné školení pro piloty letadel, větroňů i UL. Nebude to nahraný webinář ani zoom meeting, kde se musíte připojit v daný čas, půjde to spustit a přerušit kdykoliv, z mobilu, tabletu nebo počítače.

Kromě novinek v předpisech, rozdělení vzdušného prostoru a rozboru nehod nebude pochopitelně chybět připomenutí běžných postupů a toho, na co se v praxi často zapomíná. Od pilotů a řídících pro piloty.

Předprodej za 790 Kč spuštěn!

(cena od 1. ledna 2024: 990 Kč)

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

s emaily neobchoduji, nikomu nedám ani neprodám, maily posílám přibližně jednou za týden. Podmínky ochrany osobních údajů.

Dík, zapsáno.