Zimní (jarní) školení 2024

E-learning přes internet

I letos připravujeme v Airguru.cz zimní (či jarní chcete-li) školení. Předpisem L-13 požadovaná část (rozbor nehod) je zásadně rozšířena:

  • změny v rozdělení vzdušného prostoru
  • změny v AIPu a VFR Příručce
  • změny v předpisech
  • časté chyby v korespondenci a jak se jim vyhnout
  • připomenutí věcí, které každý pilot má znát (používání odpovídače, letový plán atd).
  • bonusové materiály
  • a mnoho dalšího

Školení je určeno pro všechny, co létají s malými letadly – od UL přes větroně až po Zlíny, Cessny, Cirrusy nebo Anduly, pro piloty a pilotky balónů máme připravenou verzi zahrnující pro ně relevantní témata. Školením splníte každoroční požadavky předpisu L-13. které platí pro každého pilota – od rogala až po Boeing. 

Školení  je možné kdykoliv přerušit a pokračovat později, stejně tak je možné jej přehrávat na mobilních zařízeních. Po úspěšném absolvování testu zašleme poštou nálepku do zápisníku. Pro aerokluby či jiné organizace nabízíme možnost zakoupení přístupu pro celou organizaci za výhodnou cenu – méně než 50 kč za pilota.

Školení bude spuštěno v únoru 2024, do konce roku 2023 je možné jej zakoupit za zvýhodněnou cenu (790 Kč) na portále Airguru.cz. Pokud máte přece jenom zájem o provedení zimního školení na učebně, tak se mi ozvěte emailem nebo telefonem, je to také možnost.

Novinka 2024 – prezenční školení na učebně v Brně

Po pár letech, kdy se díky náhodně generovaným vládním opatřením nedalo nic plánovat, je situace konečně stabilní. Máme tak možnost rozšířit školení i na prezenční. Obsahově to bude podobné, navíc bonusové téma a také dostanete přístup k našemu on-line školení pro možnosti zopakovaní v průběji roku. 

Ukázky z minulých školení:

Toto školení děláme již několik let a ohlasy jsou velmi pozitivní, posuďte sami.

Aleš H.: Prima školení, pěkně zpracované, dobře namluvené. Oceňuji úsilí které to muselo dát. Děkuji moc.

Martin H: Děkuji za sebe a také za mého kamaráda, který i když není a nikdy nebyl pilotem, se zájmem si se mnou celé školení prošel.

Václav S.:To hlavní tam bylo – zatáčky o velkém náklonu, furt to na školeních opakuju a furt UL odborníci to vytáhnou co to dá a potom uvedou ostrou levou, nejlépe jenom nohou

Zimní školení 2024? Ano bude. 

Stejně jako v minulých letech i tuto zimu budeme připravovat pravidelné školení pro piloty letadel, větroňů i UL. Nebude to nahraný webinář ani zoom meeting, kde se musíte připojit v daný čas, půjde to spustit a přerušit kdykoliv, z mobilu, tabletu nebo počítače.

Kromě novinek v předpisech, rozdělení vzdušného prostoru a rozboru nehod nebude pochopitelně chybět připomenutí běžných postupů a toho, na co se v praxi často zapomíná. Od pilotů a řídících pro piloty.

Předprodej za 790 Kč spuštěn!

(cena od 1. ledna 2024: 990 Kč)

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

s emaily neobchoduji, nikomu nedám ani neprodám, maily posílám přibližně jednou za týden. Podmínky ochrany osobních údajů.

Dík, zapsáno.