Zimní (jarní) školení 2024

E-learning přes internet

I letos připravujeme v Airguru.cz zimní (či jarní chcete-li) školení. Předpisem L-13 požadovaná část (rozbor nehod) je zásadně rozšířena:

  • změny v rozdělení vzdušného prostoru
  • změny v AIPu a VFR Příručce
  • změny v předpisech
  • časté chyby v korespondenci a jak se jim vyhnout
  • připomenutí věcí, které každý pilot má znát (používání odpovídače, letový plán atd).
  • bonusové materiály
  • a mnoho dalšího včetně stručné informace o létání na Slovensko

Školení je určeno pro všechny, co létají s malými letadly – od UL přes větroně až po Zlíny, Cessny, Cirrusy nebo Anduly, pro piloty a pilotky balónů máme připravenou verzi zahrnující pro ně relevantní témata. Školením splníte každoroční požadavky předpisu L-13. které platí pro každého pilota – od rogala až po Boeing.

Školení  je možné kdykoliv přerušit a pokračovat později, stejně tak je možné jej přehrávat na mobilních zařízeních. Po úspěšném absolvování testu zašleme poštou nálepku do zápisníku. Pro aerokluby či jiné organizace nabízíme možnost zakoupení přístupu pro celou organizaci za výhodnou cenu – méně než 50 kč za pilota.

Školení bylo spuštěno 22. února 2024, do konce roku 2023 jej bylo možné zakoupit za zvýhodněnou cenu (790 Kč) na portále Airguru.cz. Pokud máte přece jenom zájem o provedení zimního školení na učebně, tak se mi ozvěte emailem nebo telefonem, je to také možnost.

Termín školení na učebně v březnu 2024 bohužel zrušen.

 

Ukázky z minulých školení:

Toto školení děláme již několik let a ohlasy jsou velmi pozitivní, posuďte sami.

Aleš H.: Prima školení, pěkně zpracované, dobře namluvené. Oceňuji úsilí které to muselo dát. Děkuji moc.

Martin H: Děkuji za sebe a také za mého kamaráda, který i když není a nikdy nebyl pilotem, se zájmem si se mnou celé školení prošel.

Václav S.:To hlavní tam bylo – zatáčky o velkém náklonu, furt to na školeních opakuju a furt UL odborníci to vytáhnou co to dá a potom uvedou ostrou levou, nejlépe jenom nohou

E-learningů jsem zažil v profesním životě poměrně dost. Často trpí na neúměrné natahování a mlácení prázdné slámy, které způsobí ztrátu pozornosti studenta. AirGuru tuto problematiku uchopil tak akorát. Témata zimního školení jsou vhodně vybraná, jdou přímo k věci, žádná zbytečná omáčka, dokáže zaujmout. Správně identifikuje rizika v leteckém provozu. V době decentralizovaného leteckého vzdělávání záslužná činnost. Držím palce, ať se v příštích letech podaří udržet správný mix opakování starších témat a výběru nových.

Radim Vojta

Zimní školení 2024

Stejně jako v minulých letech, i v roce 2024 jsme na AirGuru.cz připravili zimní (nebo někde se říká jarní) školení. Novinky ve vzdušném prostoru a předpisech, připomenutí toho, co běžně jako piloti zapomínáme a předpisem L-13 požadovaný každoroční povinný rozbor nehod. Není to nahraná přednáška, není to webinář domluvený na určitý čas, je to e-learning, který si můžete kdykoliv pustit a kdykoliv zastavit, funguje pochopitelně také na mobilních zařízeních. Na konci čeká kvíz pro ověření znalostí a nálepka do zápisníku.

Toto školení děláme již několik let a a máme také variantu pro kluby/letecké školy/jiné organizace. Cena pro jednoho pilota v tomto případě vychází zásadně míň než běžná prodejní cena 990 Kč, k zakoupení na stránkách AirGuru.cz.

Naprostá většina ohlasů je maximálně pozitivních a potvrzují, že školení nemusí být jenom nudné dopoledne na učebně. Jeden pilot se nám dokonce přiznal, že celé školení s ním absolvoval i nepilot - protože ho to prostě zajímalo. 

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

s emaily neobchoduji, nikomu nedám ani neprodám, maily posílám přibližně jednou za týden. Podmínky ochrany osobních údajů.

Dík, zapsáno.