Zimní školení 2023

I letos připravujeme v Airguru.cz zimní školení. Předpisem L-13 požadovaná část (rozbor nehod) je zásadně rozšířena:

  • změny v rozdělení vzdušného prostoru
  • změny v AIPu a VFR Příručce
  • změny v předpisech
  • časté chyby v korespondenci a jak se jim vyhnout
  • připomenutí věcí, které každý pilot má znát (používání odpovídače, letový plán atd).
  • aerodynamické okénko
  • a mnoho dalšího

Školení je určeno pro všechny, co létají s malými letadly – od UL přes větroně až po Zlíny, Cessny, Cirrusy nebo Anduly, pro piloty a pilotky balónů máme připravenou verzi zahrnující pro ně relevantní témata. Školením splníte každoroční požadavky předpisu L-13. které platí pro každého pilota – od rogala až po Boeing. 

Školení  je možné kdykoliv přerušit a pokračovat později, stejně tak je možné jej přehrávat na mobilních zařízeních. Po úspěšném absolvování testu zašleme poštou nálepku do zápisníku. Pro aerokluby či jiné organizace nabízíme možnost zakoupení přístupu pro celou organizaci za výhodnou cenu – méně než 50 kč za pilota.

Školení bude spuštěno v únoru 2023, do konce roku 2022 je možné jej zvýhodněnou cenu (sleva 25%) na portále Airguru.cz. Pokud máte přece jenom zájem o provedení zimního školení na učebně, tak se mi ozvěte emailem nebo telefonem, je to také možnost.

Nestihli jste zimní školení u vás na letišti?

Stejně jako minulý rok i letos máme na AirGuru.cz zimní školení on-line. Není to zoom meeting kdy musíte být připojeni ve stanovenou hodinu, není to nahraný webinář nebo přednáška. Spustit a přerušit lze kdykoliv, pro piloty motorové, vivatáře, plachtaře i UL.

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

s emaily neobchoduji, nikomu nedám ani neprodám, maily posílám přibližně jednou za týden. Podmínky ochrany osobních údajů.

Dík, zapsáno.