Přeškolovací rozcestník

Cirrus je jedno z letadel, které budí vášně. Dle některých naprosto dokonalé, nejlepší a nejbezpečnější letadlo, dle jiných betonová labuť, co má padák údajně proto, že neumí vybrat vývrtku. Zamyšlení na toto téma a příručky k Cirrusům zde.

Cessna 172 je jedno z nejrozšířenějších letadel na světě a spolu s Cessnou 150/152 je to i etalon výcvikového letadla privátních pilotů. Informace a příručky zde.

EV-97VLA není ultralight ale dospělé letadlo. Příručka zde.

Rakouská (či vyráběná v Kanadě) Katana je krásné výcvikové letadlo – příručky zde.

L-200 Morava, jedno z nejkrásnějších československých letadel. Materiály pro přeškolení zde.

Metodika V-MOT-1. Materiál Svazarmu z roku 1989, kde jsou pěkně popsány jak základy tak pokročilé záležitosti. Bez zbytečných keců a omáčky. Základní věci, které platí bez ohledu na režim a politickou příslušnost velitele letadla

Obrazová část metodiky V-MOT-1

Všechny zde uvedené materiály jsou pouze pro informaci, pro let použijte platnou letovou příručku pro dané letadlo.

Stejně jako minulý rok i letos máme na AirGuru.cz zimní školení on-line. Není to zoom meeting kdy musíte být připojeni ve stanovenou hodinu, není to nahraný webinář nebo přednáška. Spustit a přerušit lze kdykoliv, pro piloty motorové, plachtaře i UL.

Více zde
Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

s emaily neobchoduji, nikomu nedám ani neprodám, maily posílám přibližně jednou za týden. Podmínky ochrany osobních údajů.

Dík, zapsáno.