VFR Komunikace – Letíme do Speyeru

Tento e-learning společně s Letíme do Portorože pokrývá většinu situací, se kterými se můžete při radiokorespondenci při mezinárodním VFR letu potkat. Nejedná se ale o nahranou přednášku na učebně nebo nudný webinář, není to prezentace v Powerpointu. Můžete si to pustit na počítači, tabletu nebo mobilu, kdykoliv zastavit nebo znova spustit a to po dobu 12 měsíců. 

Uvidíte před sebou přepis korespondence z celého letu Příbram-Speyer, uslyšíte její záznam a na dalších stránkách dostanete doplňující informace – co říkat, co říkat lépe nebo co raději neříkat. A sem tam dostanete nějaký kvíz na kontrolu znalostí. 

Tento e-learning ale nepokrývá přípravu tohoto letu nebo informace pro podání letového plánu – pro toto odkazuji na články, které mám volně k přečtení na webu, nemusíte nic kupovat. Jak vyplnit letový plán krok za krokem zde, Jak naplánovat svůj první let do zahraničí zde. Stejně tak je zadarmo studium AIPu na webu. A článku o letech do zahraničí mám na webu dost – třeba o letu do Alp s Cessnou, Cirrusem do Portorože nebo Piperem do Bovce.

Pokud ale nechcete trávit čas prohrabáváním AIPu a dohledáváním si informací, tak jsem pro některé země (včetně Německa) připravil e-learningy, kde tyto informace dostane naservírované. Lze zakoupit jako jednotlivé země (Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo) nebo jako balíček  za zvýhodněnou cenu.

Zimní školení 2024? Ano bude. 

Stejně jako v minulých letech i tuto zimu budeme připravovat pravidelné školení pro piloty letadel, větroňů i UL. Nebude to nahraný webinář ani zoom meeting, kde se musíte připojit v daný čas, půjde to spustit a přerušit kdykoliv, z mobilu, tabletu nebo počítače.

Kromě novinek v předpisech, rozdělení vzdušného prostoru a rozboru nehod nebude pochopitelně chybět připomenutí běžných postupů a toho, na co se v praxi často zapomíná. Od pilotů a řídících pro piloty.

Předprodej za 790 Kč spuštěn!

(cena od 1. ledna 2024: 990 Kč)

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

s emaily neobchoduji, nikomu nedám ani neprodám, maily posílám přibližně jednou za týden. Podmínky ochrany osobních údajů.

Dík, zapsáno.