VFR Komunikace – Letíme do Speyeru

Tento e-learning společně s Letíme do Portorože pokrývá většinu situací, se kterými se můžete při radiokorespondenci při mezinárodním VFR letu potkat. Nejedná se ale o nahranou přednášku na učebně nebo nudný webinář, není to prezentace v Powerpointu. Můžete si to pustit na počítači, tabletu nebo mobilu, kdykoliv zastavit nebo znova spustit a to po dobu 12 měsíců. 

Uvidíte před sebou přepis korespondence z celého letu Příbram-Speyer, uslyšíte její záznam a na dalších stránkách dostanete doplňující informace – co říkat, co říkat lépe nebo co raději neříkat. A sem tam dostanete nějaký kvíz na kontrolu znalostí. 

Tento e-learning ale nepokrývá přípravu tohoto letu nebo informace pro podání letového plánu – pro toto odkazuji na články, které mám volně k přečtení na webu, nemusíte nic kupovat. Jak vyplnit letový plán krok za krokem zde, Jak naplánovat svůj první let do zahraničí zde. Stejně tak je zadarmo studium AIPu na webu. A článku o letech do zahraničí mám na webu dost – třeba o letu do Alp s Cessnou, Cirrusem do Portorože nebo Piperem do Bovce.

Pokud ale nechcete trávit čas prohrabáváním AIPu a dohledáváním si informací, tak jsem pro některé země (včetně Německa) připravil e-learningy, kde tyto informace dostane naservírované. Lze zakoupit jako jednotlivé země (Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Německo) nebo jako balíček  za zvýhodněnou cenu.

Zimní školení 2024

Stejně jako v minulých letech, i v roce 2024 jsme na AirGuru.cz připravili zimní (nebo někde se říká jarní) školení. Novinky ve vzdušném prostoru a předpisech, připomenutí toho, co běžně jako piloti zapomínáme a předpisem L-13 požadovaný každoroční povinný rozbor nehod. Není to nahraná přednáška, není to webinář domluvený na určitý čas, je to e-learning, který si můžete kdykoliv pustit a kdykoliv zastavit, funguje pochopitelně také na mobilních zařízeních. Na konci čeká kvíz pro ověření znalostí a nálepka do zápisníku.

Toto školení děláme již několik let a a máme také variantu pro kluby/letecké školy/jiné organizace. Cena pro jednoho pilota v tomto případě vychází zásadně míň než běžná prodejní cena 990 Kč, k zakoupení na stránkách AirGuru.cz.

Naprostá většina ohlasů je maximálně pozitivních a potvrzují, že školení nemusí být jenom nudné dopoledne na učebně. Jeden pilot se nám dokonce přiznal, že celé školení s ním absolvoval i nepilot - protože ho to prostě zajímalo. 

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

Chcete novinky nejen pro piloty emailem?

s emaily neobchoduji, nikomu nedám ani neprodám, maily posílám přibližně jednou za týden. Podmínky ochrany osobních údajů.

Dík, zapsáno.